МОДЕЛЬ АНАЛІЗУ І ОЦІНКИ РОБОТИ КОНСУЛЬТАТИВНО-ДІАГНОСТИЧНОГО ЦЕНТРУ
DOI:
https://doi.org/10.35432/tisb262021239011Ключові слова:
вторинна медико-санітарна допомога, охорона громадського здоров’я, лікувально-профілактична установа, результат роботи, оцінкаАнотація
Для аналізу і оцінки роботи комунального неприбуткового підприємства консультативно-діагностичний центр нами було відібрано десять критеріїв, які були об’єднані у три групи: персонал, ефективність використання ресурсів, доступність медичних послуг для населення і використання медичних технологій. За обраними критеріями, ми порівнювали показники закладу із середніми показниками по місту за чотири роки. Отримані дані і результати аналізу засвідчують дисбаланс між наявними ресурсами, медичним персоналом і результатами діяльності медичного закладу.
Посилання
Індекс здоров’я. Україна–2018: Результати загальнонаціонального дослідження / Укл. Степурко Т. Г. та ін. Київ, 2018. 178 с.
Літвак А., Гінжул І., Яковцева Т. Оцінка роботи і управління стоматологічною поліклінікою за результатами і цілями. Актуальні проблеми державного управління: зб. наук. праць. Одеса: ОРІДУ НАДУ, 2004. Вип. 3(19). С. 298– 11.
Літвак А. І. Дослідження систем управління медичного закладу: навч. посіб. Одеса: ОРІДУ НАДУ, 2005. 142 с.
Литвак А. И. Информация и управление. Главный врач. 2007. № 5(73). С. 73–81.
Показники здоров’я населення та діяльності закладів охорони здоров’я м. Одеси за 2015–2016 р.р. Одеса. 2017 рік. 333 с.
Показники здоров’я населення та діяльності закладів охорони здоров’я м. Одеси за 2017–2018 р.р. Одеса. 2019 рік. 338 с.
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).