МОБІЛЬНІ ДОДАТКИ ТА СОЦІАЛЬНІ МЕРЕЖІ В ПУБЛІЧНОМУ УПРАВЛІННІ: ЗМІНА ВЗАЄМОДІЇ З ГРОМАДЯНАМИ
Ключові слова:
мобільні додатки, social networks, публічне управлінняПосилання
Якимчук О. Онлайнові соціальні мережі: перспективи розвитку. Релігія Та Соціум. Міжнародний часопис. 2011. № 2( 6). С. 199–205.
Goldsmith S., Eggers W. D. Governing by Network: The New Shape of the Public Sector.
– Washington : Brookings Institution Press. 2004. 224 р.
O’Reilly T. What Is Web 2.0. Design Patterns and Business Models for the Next Generation of Software. URL. : https://www.oreilly.com/pub/a/web2/archive/what-is-web-20.html?page=1 (дата звернення 27.04.2023).
##submission.additionalFiles##
Опубліковано
2023-09-01
Номер
Розділ
ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ СТІЙКОСТІ СИСТЕМИ ПУБЛІЧНОЇ ВЛАДИ ТА УПРАВЛІННЯВ УМОВАХ ВОЄННОГО СТАНУ ТА ВІДНОВЛЕННЯ УКРАЇНИ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).