СТРАТЕГІЇ ПУБЛІЧНОГО УПРАВЛІННЯ ДЛЯ ПІДВИЩЕННЯ РІВНЯ СОЦІАЛЬНОГО ЗАХИСТУ В УМОВАХ ПОСТКРИЗОВОГО СВІТУ
DOI:
https://doi.org/10.35432/tisb292023289681Ключові слова:
стратегія, публічне управління, соціальний захист, посткризовий світПосилання
Луценко Ю.В. «Публічне управління соціальною політикою в умовах посткризового розвитку». Науковий вісник Миколаївського національного університету імені В.О. Сухомлинського. Серія: Економічні науки, 2021, № 1, с. 23-29. URL: http://nbuv.gov.ua/UJRN/nvmn_ekon_2021_1_5
Мелешко Л.В. Руденко О.М., Тарасенко В.С. (2020). Посткризове управління соціальними процесами в Україні. Бізнес Інформ, 2020, № 9, с.96-100.
Сітало Л.В., Ігнатова М.О. «Стратегії підвищення рівня соціального захисту населення в умовах кризи». Вісник Київського національного університету імені Тараса Шевченка. Серія: Економіка, 2019, № 203, с. 9-14. URL: http://nbuv.gov.ua/UJRN/VKNUTSh_2019_203_2
Сиротюк М.О. «Оцінка ефективності заходів державного соціального захисту населення в умовах посткризового відновлення економіки». Економіка і прогнозування, 2020, № 4, с. 63-78.
Чорна І.В. «Публічне управління соціальними ризиками в умовах посткризового розвитку». Актуальні проблеми економіки, 2021, № 3, с. 136-140.
Станішевська Ю.В. «Стратегії підвищення соціального захисту населення в умовах посткризового розвитку країни». Соціально-економічні проблеми і держава, 2022, № 1, с. 45-50.
##submission.additionalFiles##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).