ПРИРОДА ІНФОРМАЦІЙНО-ПСИХОЛОГІЧНОГО ВПЛИВУ ТА ЇЇ ВРАХУВАННЯ У ПРАВІ
DOI:
https://doi.org/10.35432/tisb292023289682Ключові слова:
право, соціум, психологічний впливПосилання
Бойко Ігор «Київська держава» «Голос України» 28.07.2022 р. С.9.
Віхров М. «У зоні турбулентності. Про значення держави та культури в час «кінця історії», який не настав» // «Український тиждень». – №5 (741). – 04 – 10.02.2022 р. – С.35.
Король В. «Ресентимент: чому неможливі домовленості з путінцями» // «Голос України». – 15.03.2023 р. – С.7
Левченко В.О. Система забезпечення інформаційної безпеки держави у воєнній сфері: основи побудови та функціонування: монографія / О.В.Левченко. – Житомир : Видавець ПП «Євро-Волинь», 2021. – С.136.
Малолєткова О. «Потрібна нова культура ставлення до ментального здоров’я» // «Урядовий Кур’єр». – 10.02 2023 р. – С.3
Сугестивні технології маніпулятивного впливу : навч. посіб. /В.М.Петрик, М.М.Присяжнюк, Л.Ф. Компанцева, Є.Д.Скулиш. –К. : Наук.-вид. відділ НА СБ України, 2010. – 248 с. – С. 51.
Христензен Юрій «Війна починається не з танків на вулицях, а з ненависті в головах людей» // «Урядовий Кур’єр». – 21.01.2022 р. – С.3.
##submission.additionalFiles##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).