ВАЖЛИВІСТЬ КІБЕРБЕЗПЕКИ ДЛЯ ОРГАНІВ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ
DOI:
https://doi.org/10.35432/tisb292023289764Ключові слова:
кібербезпека, місцеве самоврядування, рівень громадПосилання
Кобзева, І.В. Кібербезпека як невід’ємний елемент інформаційної безпеки. Вісник Національного університету «Львівська політехніка». Серія: Комп’ютерні науки та інформаційні технології. 2019. № 925. С. 191-198.
Кучеренко, О.В. Особливості організації кібербезпеки в ОМС. Науковий вісник Херсонського державного університету. Серія: Економічні науки. 2018. Вип. 28(3). С. 14-17.
Попова, О.Ю. Основні принципи забезпечення кібербезпеки в ОМС. Міжнародний науковий журнал «Інтернаука». 2020. № 2. С. 48-52.
Приймак, Т.І. Кібербезпека в ОМС: методологічний підхід. Бізнес Інформ. 2020. № 2. С. 71-76.
Романова, О.І. Заходи забезпечення кібербезпеки в ОМС на прикладі Одеської області. Вісник Одеського національного університету імені І.І. Мечникова. 2021. Т. 26, № 2. С. 51-56.
Харченко, А.І. Кібербезпека як складова інформаційної безпеки. Економічні науки. 2017. Т. 1, № 4. С. 93-98.
Шевченко, І.В. Кібербезпека в ОМС: виклики та перспективи. Науковий вісник Міжнародного гуманітарного університету. Серія: Юридичні науки. 2018. Вип. 28. С. 16-20.
##submission.additionalFiles##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).