КАДРОВИЙ АУДИТ ОРГАНІВ ПУБЛІЧНОЇ ВЛАДИ СТАНУ КРИЗИ ТА ПОСТКРИЗОВИХ ВИКЛИКІВ
DOI:
https://doi.org/10.35432/tisb292023289771Ключові слова:
кадровий аудит, органи публічної влади, кризаПосилання
Білик І.І., Головченко О.А. Роль кадрового аудиту у формуванні стратегії управління персоналом на підприємствах України // Проблеми та перспективи економіки та управління. 2018. № 1. С. 127-133.
Костенко О.І., Даниленко Л.І. Кадровий аудит як ефективний інструмент управління персоналом // Вісник Національної академії державного управління при Президентові України. 2019. № 1. С. 33-39.
Вознюк О.І., Моргун О.М. Особливості проведення кадрового аудиту на підприємствах України // Економічний аналіз. 2021. № 30(1). С. 128-138.
Лисенко М.А. Кадровий аудит: суть, цілі, види, методика проведення // Науковий вісник Ужгородського національного університету. Серія: Міжнародні економічні відносини та світове господарство. 2016. Т. 8, № 2. С. 88-92.
Matkovčíková N.. Implementation of EU OSH Standards in companies operating in Slovakia. Ekonomické rozhľady : vedecký časopis Ekonomickej univerzity v Bratislave. Bratislava: Ekonomická univerzita v Bratislave, 2015. vol. 44. no. 3, P. 314-322
##submission.additionalFiles##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).