ПРОБЛЕМНІ АСПЕКТИ ВІДНОВЛЕННЯ РЕГІОНІВ УКРАЇНИ В ПЕРІОД ДІЇ ПРАВОВОГО РЕЖИМУ ВОЄННОГО СТАНУ ТА У ПОВОЄННИЙ ПЕРІОД
DOI:
https://doi.org/10.35432/tisb312024306843Ключові слова:
відновлення регіонів, проблемні аспекти, комплексний підхід, економічні аспекти, соціальні аспекти, політичні аспектиАнотація
У статті досліджено проблемні аспекти відновлення регіонів України в період дії правового режиму воєнного стану та у повоєнний період. Ці питання виникли з початком бойових дій на сході України й особливо гостро постали з початком повномасштабного вторгнення та введенням на всій території України правового режиму воєнного стану. В статті проаналізовано наступні проблемні аспекти: економічні, соціальні, політичні, екологічні. Також запропоновано підходи до розв’язання вказаних проблемних аспектів. Розглянуто основні компоненти та можливі заходи комплексного підходу до розв’язання конфліктів у регіонах в період дії правового режиму воєнного стану та у повоєнний період.
Посилання
Про затвердження Державної стратегії регіонального розвитку на 2021 – 2027 роки : Постанова Кабінету Міністрів України від 05.08.2020 р. №695 // Режим доступу: Про затвердження Державної страт... | від 05.08.2020 № 695 (rada.gov.ua)
Питання Національної ради з відновлення України від наслідків війни : Указ Президента України від 21.04.2022 р. №266/2022 // Режим доступу : Питання Національної ради з... | від 21.04.2022 № 266/2022 (rada.gov.ua)
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).