НАПРЯМКИ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ В СФЕРІ ЕКОНОМІКИ
DOI:
https://doi.org/10.35432/tisb272022276797Ключові слова:
економіка, стратегії, стратегічне управління, право, управлінське рішення, державне управління, державні органиАнотація
Стаття розглядає структуру і основні компоненти напрямків державного управління в сфері економіки на основі складових в процесі розробки, прийняття та реалізації стратегічних управлінських рішень, що дає можливість надати їм ефективності в державному регулюванні ринкових відносин. Стратегія державного управління в сфері економіки фактично відсутня. Зазвичай державне регулювання виходить із поточних потреб, коли виникають проблеми та ставиться завдання за рахунок змін в управлінні знайти ресурси для вирішення існуючих проблем.
Стратегія державного управління економіки повинна бути зорієнтована на розширення виробництва й оптимізацію його структури. Держава, створюючи бізнесу комфортні умови для розвитку, повинне встановити тимчасові рамки вихід за які буде знімати сприяння держави, тобто, державне управління повинне бути тільки інструментом мотивації до розвитку виробництва.
Посилання
Література
Марущак В. Государственное управление, экономика, цены., / Владимир Марущак. LAP LAMBERT Academie Publishing, 2015. С. 3-4.
Нижник Н.Р., Машков О.А. Системний підхід в організації державного управління / Н.Р.Нижник, О. А.Машков. К. 1998. 88 с.6. Про затвердження Принципів корпоративного управління: Рішення НКЦПФР від 22.07.2014 р. № 955. URL: https://zakon.rada.gov.ua/rada/show/vr955863-14#Text.
References.
Marushchak V. Hosudarstvennoe upravlenye, ékonomyka, tseny., / Vladymyr Marushchak. LAP LAMBERT Academie Publishing, 2015. S. 3-4.
Nyzhnyk N.R., Mashkov O.A. Systemnyy pidkhid v orhanizatsiyi derzhavnoho upravlinnya / N.R.Nyzhnyk, O. A.Mashkov. K. 1998. 88 s.6. Pro zatverdzhennya Pryntsypiv korporatyvnoho upravlinnya: Rishennya NKTSPFR vid 22.07.2014 r. № 955. URL: https://zakon.rada.gov.ua/rada/show/vr955863-14#Text.
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).